SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
310 850 €
(2 467 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
126 τ.μ.
Rua Coronel Cabrita, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento à Venda Condomínio Edifício Gioia

Apresentamos este incrível apartamento que une conforto, espaço e sofisticação em um só lugar!

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Coronel Cabrita, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2