SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
247 774 €
(1 558 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
159 τ.μ.
Praça da Sé, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα159 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento Amplo e Bem Distribuído no Campo Belo 159m², Conforto e Excelente Localização

Este excelente apartamento reúne amplitude, conforto e uma...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Praça da Sé, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

SM Negócios Imobiliários