SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
213 596 €
(1 068 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
200 τ.μ.
RUA GENARO FERRANTE, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα200 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Você está prestes a conhecer um verdadeiro refúgio urbano: uma casa de vila, localizada a menos de 3 quadras do Parque da Aclimação, que une o charme...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

RUA GENARO FERRANTE, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2