SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
187 962 €
(2 066 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
91 τ.μ.
Rua Sócrates, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento à venda no condomínio Noblesse, um espaço ideal para quem busca conforto e qualidade de vida. Com 91 m² de área útil, este imóvel reformad...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Sócrates, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2