SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
143 531 €
(1 750 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
82 τ.μ.
Rua Avanhandava, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento no Edifício Sylvia Conforto, Home Office e Excelente Localização na Bela Vista

Este excelente apartamento de 82 m² no Edifício Sylvia re...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Avanhandava, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

SM Negócios Imobiliários