SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
553 518 €
(2 035 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
272 τ.μ.
RUA PASCAL, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα272 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Este amplo apartamento de 5 dormitórios, sendo 2 suítes, está localizado no bairro nobre de Campo Belo, em São Paulo. Com uma área total de 272 m², o ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

RUA PASCAL, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2