SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
488 918 €
(3 134 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
156 τ.μ.
RUA BARTIRA, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα156 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apresentamos este elegante apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, localizado no bairro de Perdizes, em São Paulo. Construído em 2023, este imóvel po...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

RUA BARTIRA, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2