SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
487 021 €
(1 771 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
275 τ.μ.
RUA SAMAMBAIA, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα275 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apresentamos um magnífico APARTAMENTO GARDEN de 275m², localizado no prestigiado Condomínio Vila Arboreto. Este imóvel oferece uma combinação perfeita...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΚατάλληλο για κατοικίδιαΕπιπλωμένοΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

RUA SAMAMBAIA, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS