SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
260 920 €
(5 551 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
47 τ.μ.
Alameda Lorena, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sofisticado e com conceito wellness, o empreendimento tem o melhor da valorização, mobilidade, gastronomia, natureza e rentabilidade. Preço e disponib...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Alameda Lorena, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis