SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
52 385 €
(1 416 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
37 τ.μ.
RUA IGUATINGA, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

O Vibra Santo Amaro é o seu novo lar, a apenas 7 minutos a pé da estação Largo 13 do metrô. O condomínio oferece lazer completo: piscina, academia, ch...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

RUA IGUATINGA, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis