SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
43 406 €
(965 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
45 τ.μ.
RUA CHAMATU, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente Oportunidade na Vila Formosa. Apartamento com 45 m² com 2 Dormitórios, Sala Ampla, Banheiro, Cozinha Integrada, Área de Serviço e Sem Vaga. ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

RUA CHAMATU, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis