SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 522 546 €
(7 250 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
210 τ.μ.
Praça 3, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα210 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento localizado no luxuoso Condomínio Edifício Maison Saint Laurent. Com uma área construída de 319,93m² e área útil de 210,21m², este imóvel o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Praça 3, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Maicon F & G Imóveis