SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 486 577 €
(6 194 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
240 τ.μ.
Alameda Lorena, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα240 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Pronto para Morar.
 
O empreendimento RESERVA JARDINS foi construído em um terreno de 1.690m², torre única, 14 pavimentos, 02 elevadores, 01 apartamen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Alameda Lorena, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL