SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
572 312 €
(4 030 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
142 τ.μ.
RUA HADDOCK LOBO, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα142 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento de 142,96m² de área útil, com planta bem distribuída e ambientes amplos, ideal para quem busca conforto e funcionalidade. O imóvel conta c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

RUA HADDOCK LOBO, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect