SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
236 321 €
(3 751 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
63 τ.μ.
Rua Bartira, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apresentando um moderno apartamento de 2 dormitórios em Perdizes, São Paulo. Localizado em um condomínio de alto padrão construído em 2021, este imóve...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Bartira, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2