SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
58 437 €
(779 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
75 τ.μ.
RUA MORUBIXABA, São Paulo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apresentando este amplo apartamento duplex com 75 m² localizado no 4º andar do condomínio residencial Vila Park, na região de Cidade Líder, São Paulo....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 26ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

RUA MORUBIXABA, São Paulo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2