SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
128 151 €
(1 424 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
90 τ.μ.
São José dos Campos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento Novo à Venda Latitud Residence & Mall Urbanova, São José dos Campos/SPMore com conforto, estilo e praticidade em um dos empreendimentos ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

São José dos Campos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2