SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
86 983 €
(1 553 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
56 τ.μ.
São José dos Campos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento novo, no contra piso. Sala para dois ambientes, varanda com churrasqueira, infra estrutura para ar condicionado, pé direito de 2.70 m. Amp...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

São José dos Campos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2