SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
46 123 €
(961 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
48 τ.μ.
São José dos Campos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento - Jardim Americano - Residencial Bem Viver - 48m² - 2 Dormitórios.

O Residencial Bem Viver está localizado no Jardim América, possui fáci...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

São José dos Campos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2