SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
292 377 €
(1 794 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
163 τ.μ.
Avenida Wallace Simonsen, São Bernardo do Campo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα163 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente oportunidade para adquirir um apartamento localizado na Av. Wallace Simonsen, 222, no bairro Nova Petrópolis, em São Bernardo do Campo. Com ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Wallace Simonsen, São Bernardo do Campo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis