SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
147 057 €
(2 042 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
72 τ.μ.
RUA MOEMA, Santos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento pronto para morar em prédio novo com lazer!
Com uma planta funcional projetada para oferecer conforto e praticidade são 73m² bem distribu...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

RUA MOEMA, Santos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria