SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
852 727 €
(2 608 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
327 τ.μ.
Rua das Figueiras, Santo André

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα327 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Este luxuoso apartamento de 327m² está localizado na Rua das Figueiras, 2075, no bairro Jardim, em Santo André. Com 4 dormitórios, todos suítes, e 5 b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua das Figueiras, Santo André
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis