SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
253 602 €
(2 029 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
125 τ.μ.
Rua Pelotas, Santo André

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Vendo um esplêndido apartamento localizado na Rua Pelotas, 89, no bairro Vila Assunção. Este imóvel oferece uma área útil de 125 metros quadrados, dis...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Pelotas, Santo André
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis