SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
117 043 €
(770 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
152 τ.μ.
Rua Arujá, Santo André

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα152 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Cobertura Espaçosa de 3 Dormitórios + Suíte em Vila Curuçá - Santo André!
Moradia dos sonhos na charmosa Vila Curuçá! Esta cobertura oferece 152m² de ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Arujá, Santo André
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Mundo Maior Imóveis