Λίστα προσφορών
13
13
13
45 115 €
(820 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
55 τ.μ.
Rua Adriático, Santo André
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
55 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento a venda no Jardim do estádio | Santo André - SP
Condomínio | Residencial Adriático
Valor: 265.000,00
55 metros
2 dormitórios ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Πάτωμα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
18ημέρες
Ενημερώθηκε:
4ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua Adriático, Santo André
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.