SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
582 890 €
(2 638 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
221 τ.μ.
Rio de Janeiro

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα221 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Peninsula Collection. Singular Avenida das Acácias da Península. Barra da Tijuca.  .  . Tipologia. 3 e 4 suítes.  . Área. 221m2. 452m2.  . Quartos. 3 ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rio de Janeiro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Fernando SILVA