SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
599 997 €
(2 098 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
286 τ.μ.
Avenida Evandro Lins e Silva, Rio de Janeiro

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα286 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Gaea Home Resort Barra da Tijuca! O luxo e requinte que você procura para viver bem na Barra da Tijuca. cobertura Linear, 286,78 m² 4 suítes, sendo 1 ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠεζοδρόμιοΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένοΚατάλληλο για κατοικίδια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Evandro Lins e Silva, Rio de Janeiro
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

SYMS Real State