SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
119 452 €
(1 810 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
66 τ.μ.
Estrada do Encanamento, Recife

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Área privativa: 66,66 m²
Área total: 108,91 m²
1 vaga de garagem

3 quartos (sendo 1 suíte)
Sala para 2 ambientes

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada do Encanamento, Recife
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2