SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
116 188 €
(1 291 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
90 τ.μ.
Rua Barão de Itamaracá, Recife

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Edf. Juliana Espinheiro
Excelente localização no coração do Espinheiro
Apartamento com 90m², totalmente recém-reformado, pronto para morar!

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Barão de Itamaracá, Recife
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Tânia Maria Alves De Macedo