Λίστα προσφορών
39
39
39
115 018 €
(1 322 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
87 τ.μ.
Rua Quarenta e Oito, Recife
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
87 τ.μ.
μπάνια
2+
Edificio Quinta das Figueiras
Apto 1203
87m2
Varanda
Sala p 2 ambientes
WC Social
3 Quartos ( 1 suíte)
Cozinha
Área de Serviço
Dependência Comp...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
26ημέρες
Ενημερώθηκε:
1ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua Quarenta e Oito, Recife
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.