SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
112 295 €
(1 321 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
85 τ.μ.
Rua Dhália, Recife

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Amplo apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, com dependência completa , ideal para quem busca praticidade e ambientes bem distribuídos. A sala em L,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Dhália, Recife
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Érika Thaís Ferreira De Lima