Λίστα προσφορών
22
22
22
49 541 €
(1 077 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
46 τ.μ.
Praia Grande
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
46 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Kitão dividido em 2 quartos Vila Tupi, Praia Grande
Ótima oportunidade para morar ou investir em uma das regiões mais procuradas de Praia Grande!
K...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
17ημέρες
Ενημερώθηκε:
3ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Praia Grande
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.