SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
307 586 €
(2 822 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
109 τ.μ.
Porto Belo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα109 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apresentando um imponente apartamento em Porto Belo, na região do Pereque. Localizado em uma área privilegiada, este apartamento de 109 m² é o destino...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Porto Belo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2