SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
201 634 €
(1 958 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
103 τ.μ.
Porto Belo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

APARTAMENTO A VENDA NO PEREQUÊ - PORTLAND PARK

Sobre o imóvel:
- 02 suítes

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Porto Belo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2