SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
136 542 €
(1 870 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
73 τ.μ.
Porto Belo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apresentamos este magnífico apartamento em Porto Belo, no bairro Perequê, a apenas 600 metros do mar. Com uma área útil de 73 m², este imóvel é a opçã...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Porto Belo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2