SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
110 908 €
(1 155 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
96 τ.μ.
Porto Alegre

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Venda apartamento reformado no 3º andar, lateral com orientação leste e área útil de 96 m². O imóvel conta com 2 livings, 3 dormitórios, cozinha, banh...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Porto Alegre
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Bom Fim Imóveis