SUPA24
392 877 €
(620 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
634 τ.μ.
Rua Coronel Dulcídio, Ponta Grossa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα634 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Conjunto de Imóveis Comerciais à Venda no Centro de Ponta Grossa/PR

Excelente oportunidade para investidores!

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Coronel Dulcídio, Ponta Grossa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2