SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
484 306 €
(3 459 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
140 τ.μ.
Penha

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento Vista Mar à venda em Penha - 3 Suítes, 2 Vagas

O apartamento oferece:

- 03 Suítes

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Penha
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2