SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
170 549 €
(1 332 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
128 τ.μ.
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento na quadra da praia em Piratininga com condomínio de apenas 550 reais

Dificil encontrar um imóvel tão completo assim a poucos passos da pr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Luís Imóveis