Λίστα προσφορών
20
20
20
170 703 €
(1 334 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
128 τ.μ.
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
128 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento na quadra da praia em Piratininga com condomínio de apenas 550 reais
Dificil encontrar um imóvel tão completo assim a poucos passos da pr...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
21ημέρες
Ενημερώθηκε:
4ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.