SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
101 509 €
(958 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
106 τ.μ.
RUA PETROPOLIS, Mauá

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

**APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS ***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, arejado e bem ventilado, amplo e confortável, rico em planeja...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

RUA PETROPOLIS, Mauá
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA