SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
69 038 €
(2 301 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
30 τ.μ.
RUA SANTOS DUMONT, Maringá

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excente apartamento mobiliado na região central de Maringá-Pr.
Localizado Av. Santos Dumont, 1219 apto 802.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

RUA SANTOS DUMONT, Maringá
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2