SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
389 141 €
(1 996 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
195 τ.μ.
Londrina

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα195 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

(Atualizado 15/09/2025)

A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Londrina
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2