SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
100 637 €
(1 360 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
74 τ.μ.
João Pessoa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Inovi Jardins No coração do Bairro dos Estados!
Um empreendimento único, com entrega prevista para agosto de 2027, que reúne localização privilegiad...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

João Pessoa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2