SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
85 790 €
(1 430 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
60 τ.μ.
João Pessoa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Localizado na privilegiada região de Tambaú, em João Pessoa/PB, este imóvel é perfeito para quem busca conforto e praticidade. Com 2 suítes, 2 banheir...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 26ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

João Pessoa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados