Λίστα προσφορών
28
28
28
194 644 €
(2 007 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
97 τ.μ.
Avenida das Letras, Jacareí
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
97 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento no Villa Branca no Condomínio The Four - Resort Club em Jacareí
UM VERDADEIRO CONVITE A EXPERIÊNCIAS ÚNICAS!
Diferentemente dos projetos ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
7ημέρες
Ενημερώθηκε:
7ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida das Letras, Jacareí
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή