SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
162 329 €
(4 058 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
40 τ.μ.
Itapema

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Este apartamento com 40 m² de área útil está localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, uma das regiões mais valorizadas do litoral de Santa Cata...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Itapema
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2