SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
98 946 €
(9 895 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
10 τ.μ.
Rua Espanha, Itabuna

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα10 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento com cobertura1 andar3 quartos todos com suítes Sendo 2 com moveis planejados.1 sala grande a parte sala de estar e jantar. 1 varanda gourm...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΘερμοσίφωναςΠλυντήριοΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΞύλινες δοκοίΜετά την ανακατασκευήΑπαραίτητη η ανασυγκρότησηΦυσικό φωςΣκοτεινό εσωτερικόΦυτάΜοντέρνΡουστίκ στυλΚατάλληλο για κατοικίδιαΕπιπλωμένοΕμπορικός

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Espanha, Itabuna
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2