Λίστα προσφορών
23
23
23
111 062 €
(1 587 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
70 τ.μ.
AVENIDA ITABUNA, Ilhéus
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
70 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
️ Apartamento à Venda Pé na Areia no Cururupe, Ilhéus ️
Se você procura conforto, lazer e qualidade de vida, este é o lugar certo!
70 m² bem distr...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
22ημέρες
Ενημερώθηκε:
4ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
AVENIDA ITABUNA, Ilhéus
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή