SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
35 932 €
(876 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
41 τ.μ.
Avenida River, Guarulhos

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα41 τ.μ.
μπάνια1

*Características do imóvel:*
- 2 dormitórios

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida River, Guarulhos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária